General Electric

Logo General Electric

Spoločnosť GE je tvorená niekoľkými silnými obchodnými jednotkami v oblasti finančných služieb, infraštruktúry a médií. Naším strategickým cieľom je obstáť na týchto trhoch a súčasne sa taktiež čo nejlepšie pripraviť na využitie príležitostí, ktoré prinesie budúcnosť.

  • General Electric - výroba elektrickej energie
  • General Electric - prenos a distribúcia elektriny

Technology Infrastructure

Pomáháme vytvárať modernú infraštruktúru technólogií, prepravy a zdravotnej starostlivosti po celom svete. Celý rad nejrýchlejšie sa rozvíjajúcich aktivít spoločnosti GE patrí práve do segmentu Technology Infrastructure.

Energy Infrastructure

Segment Energy Infrastructure v spoločnosti GE hraje vedúcu úlohu vo vývoji, implementácii a zdokonaľovaní produktov a technológií, ktoré využívajú prírodné zdroje, ako je vietor, ropa, plyn alebo voda.

GE Capital

Spoločnosť GE Capital ponúka prekvapivo širokú škálu produktov a služieb zameraných na to, aby si podniky i jednotlivci po celom svete mohli plniť svoje sny. Medzi poskytované služby patria obchodné úvery, operatívny leasing, riadenie a správa vozového parku, finančné programy, pôžičky na nákup nehnuteľností, poistenie, kreditné karty, osobné pôžičky a ďalšie finančné služby.

GE Home & Business Solutions

GE Home & Business Solutions je skupina spoločností, ktoré spadajú do oblasti Appliances & Lighting a Intelligent Platforms. Tieto globálne spoločnosti ponúkajú zákazníkom energeticky úsporné a zefektívňujúce riešenia cez inovatívne spotrebiče, osvetlenie, vstavané kontrolné systémy a softvérové platformy.

  • General Electric - letectvo
  • General Electric - zdravotníctvo
  • General Electric - energetický priemysel