DSC

Logo DSC

Spoločnosť DSC (Digital Security Controls) je nadnárodná spoločnosť, so sídlom v Toronte, ktorá má množstvo pobočiek vo viac ako 140 krajinách. DSC bola založená v roku 1979 a je svetovým lídrom v oblasti zabezpečovacích systémov. Spoločnosť od začiatku svojho vzniku prišla s revolučným riešením, ako sú najmodernejšie ovládacie panely, IP alarmy alebo elegantné bezdrôtové ovládače.

DSC - zabezpečovacie systémy

Ako prvá na trhu uviedla k zabezpečovacím ústredniam malé a atraktívne klávesnice, ktoré obsahovali micro-procesory pre zvýšenie komfortu a pohodlia obsluhy. V posledných rokoch firma naďalej pokračuje v inováciách bezpečnostného monitoring, internetovej komunikácie a bezdrôtových zariadení. Navrhuje a vyrába stále nové riadiace jednotky, detekčné zariadenia, komunikačné systémy ako aj riešenia štruktúrovanej kabeláže v domácnostiach a podnikoch po celom svete.

DSC poskytuje vysokú úroveň svojich výrobkov už viac ako 30 rokov. Výsledkom výskumu je spoľahlivosť, flexibilita, a vysoká kvalita našich výrobkov, ktoré majú jednoduché ovládanie a rýchlu inštaláciu.

  • DSC - dotyková klávesnca
  • DSC - diaľkové ovládanie a ústredňa s dotykovou klávesnicou
  • DSC - bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa