ABB

Logo ABB

Spoločnosť ABB rozbehla svoje aktivity na Slovensku začiatkom deväťdesiatych rokov. Pre ABB to bol projekt na zelenej lúke a postupne sme sa dopracovali do dnešnej podoby lokálneho obchodno-inžinieringového pracoviska zhruba s 200 spolupracovníkmi.

  • ABB - výroba
  • ABB - výroba

Naše vyspelé technológie pomáhajú znižovať emisie a chránia životné prostredie.Zo širokého portfólia produktov a služieb spoločnosti ABB sa počas týchto rokov pôsobenia na Slovensku vyprofilovala určitá časť, pre ktorú sme vybudovali obchodnú, realizačnú a servisnú podporu. Globálne zdroje a skúsenosti ABB nám súčasne umožňujú ponúkať miestnym zákazníkom nové, netradičné a ekologicky efektívne riešenia.

Naši ľudia sú profesionáli, ktorí si dopĺňajú svoju odbornosť školeniami vo výrobných závodoch ABB. Vlastníme certifikáty na systém manažérstva kvality v odboroch návrh, projektovanie, montáž, servis, údržba elektrických a technologických zariadení, strojov a prístrojov, ich nákup, predaj a inžinierske činnosti podľa normy EN ISO 9001 a 9002. Máme tiež oprávnenie na vykonávanie odborných činností na elektrických zariadeniach a oprávnenia na činnosti vo výstavbe v súlade so slovenskou legislatívou. Vo všetkých našich činnostiach venujeme veľkú pozornosť environmentálnej ochrane v súlade s požiadavkami normy ISO 14001. Disponujeme vlastnými skladmi náhradných dielov. Pracovníci ABB na Slovensku sú profesionáli v hlavných aktivitách skupiny ABB: prenos a rozvod elektrickej energie, riadenie energetických sietí, automatizácia výrobných procesov, elektrické pohony, elektroinštalácie a systémové technológie budov.

  • ABB - prúdový chránič, ističe
  • ABB - vypínače a zásuvky
  • ABB - elektromer

Produkty, systémy, poradenstvo, servis, technická a logistická podpora z celého sveta sa dostanú ku každému zákazníkovi aj na Slovensku. Rozmiestnenie našich prevádzok navyše umožňuje bezproblémový a rýchly kontakt so zákazníkmi.

Značka ABB je zárukou nasadzovania najmodernejších technológií pri zachovaní vynikajúceho pomeru cena/výkon.